Gdy wiadomo o co chodzi... Drukuj Email
Autor: Redaktor Radia Pielgrzym   
czwartek, 16 marca 2023 14:00

Zwracamy się do wszystkich, którym zależy na funkcjonowaniu naszego radia o wsparcie finansowe na bieżący 2023 rok.

Podejmowana przez nas praca to działanie na zasadzie non profit , ponieważ funkcjonujemy tylko z ofiar słuchaczy oraz dobrowolnych datków zaprzyjaźnionych zborów.

Jest niezbędne - jeśli nasza praca ma być kontynuowana na co najmniej dotychczasowym poziomie - pokrycie poniżej przedstawionych kosztów.

1. Koszt licencji płaconych dla Zaiks, Spav i Stoart.

2. Rosnąca systematycznie powierzchnia dyskowa wskutek dodawania wciąż nowych plików.

3. Rosnące koszty funkcjonowania związane z zakupem usług internetowych, zapłaty za telefon, środki transportu oraz reprezentację medialną radia.
6,900 zł (sześćtysiącydziewięćsetzłotych) .

Mając na względzie to co powyżej, z ufnością w Boże kierownictwo w tej sprawie, zwracamy się z prośbą do słuchaczy, którym zależy na kontynuowaniu naszej pracy oraz rozwoju działalności naszego radia, z prośbą o wsparcie.
Jeśli uznasz bracie / siostro, przyjacielu, że warto, a masz taką możliwość, by za pośrednictwem naszego radia przyczynić się do zwiastowania ewangelii, budowania Kościoła Jezusa Chrystusa, prosimy o wsparcie naszej działalności.

Można to uczynić przesyłając ofiarę pieniężną na nasze nowe konto

Kościół Zielonoświątkowy

"Zbór Świętego Ducha" w Bytomiu Odrzańskim

Nowe Miasto 3

67-115 Bytom Odrzański

nr konta: 35 96740006 0010 0023 0944 0003


Jeśli chcesz możesz wesprzeć także redaktora radia dopisując "Redaktor"

Jeśli uznasz, że chcesz jeszcze w inny sposób wspomóc nasze wspólne dzieło, prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.