Wideo
 • Wideo - historie   ( 117 artykułów )

  Aktualne, nierzadko kontrowersyjne tematy, niezwykli ludzie. Opowieści obok których nie można przejść obojętnie, historie, które na nowo wleją w serce nadzieję i zachętę do działania.

   

 • Wideo - muzyka   ( 255 artykułów )

  Stare, nowsze i najnowsze teksty i melodie zawsze w ciekawych i poruszających aranżacjach. Pieśni polskie i angielskie oraz towarzyszące im rozważania kierujące wzrok ku niebu i Chrystusowi, który jest początkiem i końcem wiary każdego chrześcijanina.

   

 • Hymny   ( 59 artykułów )

  Wielowiekowa skarbnica kościoła. Pieśni przepełnione Bożym Słowem i nieraz bolesnymi doświadczeniami dawnych chrześcijan. Nawet jeśli czasem czujemy się mali i niegodni, śpiewając stare hymny stajemy nagle na ramionach olbrzymów: bohaterów wiary, którzy dokonali swojego biegu i własnym życiem złożyli świadectwo o prawdzie i skuteczności Dobrej Nowiny…

  Słowa mądrości w ciekawych, współczesnych aranżacjach.

 • Wideo - kazania   ( 1492 artykułów )

  Czasami by uwierzyć trzeba jednak zobaczyć. W dziale Wideo - kazania proponujemy wybór najcenniejszych usług i rozważań uznanych kaznodziejów z całego świata.

   

 • Świat wg Jezusa   ( 6 artykułów )

  Dawno temu, kiedy jeszcze nie było internetu, komórek i supermarketów, Jezus z Nazaretu zaproponował następujące zasady:

  Szczęśliwi, którzy są świadomi swej nędzy, bo mają udział w Królestwie Niebios.

  Szczęśliwi, którzy cierpią udrękę, ponieważ będą pocieszeni. Czytaj cały tekst Mat.5:3-12

  W świecie internetu, komórek i supermarketów ubodzy, cierpiący, czy prześladowani z definicji nie są szczęśliwi.

  Co więc miał na myśli Jezus z Nazaretu? Co chciał osiągnąć? Iluzję szczęścia dla tych, którym się nie udało? Idealistyczną wizję społeczeństwa bez wad?

  A może chciał uczyć takiego spojrzenia na świat, które pozwala wyjść z roli widza, być i angażować się, patrzeć i widzieć, słuchać i słyszeć. Świat według Jezusa. Przeżyj życie naprawdę.

 • Pieśni zza wschodniej granicy   ( 72 artykułów )

  Zbiór pięknych pieśni rosyjskich dedykowanych wszystkim naszym słuchaczom zza wschodniej granicy RP. I nie tylko :)